WAŻNY komunikat!  Działanie gabinetu w sytuacji epidemii KORONAWIRUSA
kliknij aby zobaczyć komunikat

e-recepcja - instrukcja

Na stronie głównej ośrodka OmniMedica omni-medica.pl znajduje się przycisk UMÓW SIĘ.

 1. proszę kliknąć na przycisk UMÓW SIĘ - otworzy się okno e-recepcji
 2. proszę  po lewej stronie wybrać typ wizyty, a następnie z rozwiniętej listy, konkretny rodzaj wizyty (np KONSULTACJA PIERWSZORAZOWA lub USG jamy brzusznej)
 3. w środkowej kolumnie pokaże się informacja o dostępności terminów wizyt 
 4. jeśli nie ma dostępnych terminów, proszę po prawej, na kalendarzu, wybrać inny dzień (lub miesiąc i dzień) - domyślnie kalendarz ustawiony jest na datę "dzisiejszą"!
 5. proszę teraz kliknąć / wybrać jeden z dostępnych terminów w środkowej kolumnie
 6. pojawi się okno z prośbą o zalogowanie - jeśli nie mają Państwo aktywnego konta, należy się zarejestrować, klikając link: "kliknij tutaj, aby założyć konto" i podać wymagane w formularzu informacje i zatwierdzić przyciskiem "Utwórz konto". 

  Ważne! Domyślnie system wyśle do Państwa automatycznego mejla z prośbą o potwierdzenie rezerwacji przez kliknięcie linku. Bez wykonania tej akcji rezerwacja jest ANULOWANA
  Jeśli rezerwowana jest KONSULTACJA PIERWSZORAZOWA wymagany jest zadatek za rezerwację - informacja i link do płatności znajdują się w kolejnej wiadomości email.
  W przypadku braku dokonania płatności online system automatycznie anuluje rezerwację. Jeżeli wystąpią problemy z płatnością elektroniczną albo nie mają Państwo możliwości takiej zapłaty, proszę o telefoniczny kontakt w celu prawidłowej rezerwacji.
  Po dokonaniu prawidłowej rezerwacji zawsze otrzymają Państwo potwierdzającą wiadomość email lub SMS z datą i godziną konsultacji / badania. Brak takiej wiadomości oznacza, że wizyta nie została zarezerwowana.

Po zarejestrowaniu się, aktywne konto pacjenta umożliwia umawianie wizyt on-line, odwoływanie ich lub zmianę terminów.
Po lewej stronie okna e-recepcji znajduje się menu pacjenta, służące do zarządzania swoim kontem oraz terminami rezerwacji.

Serdecznie zapraszam do korzystania z nowoczesnej i wygodnej formy rejestracji do lekarza.

Waldemar Rybiński