DZIAŁANIE GABINETU

W WARUNKACH EPIDEMII KORONAWIRUSA

 

Wobec zaistniałej sytuacji epidemicznej, mając na uwadze bezpieczeństwo Pacjentów, wprowadziłem możliwość konsultacji telefonicznych. Dotyczy to głównie stałych pacjentów, konsultujących się głównie na podstawie wyników badań, bez konieczności fizycznego badania lekarskiego. W niektórych przypadkach w podobnym trybie telefonicznym może odbyć się konsultacja pierwszorazowa.

Jeśli obawiają się Państwo podróży do mojego gabinetu - głównie pacjenci zagraniczni i z odległych regionów Polski - to w dniu wizyty o umówionej godzinie proszę zadzwonić na numer 602 660 352 (następnie na klawiaturze telefonu wybrać "3"- połączenie z lekarzem).
Można godzinę wcześniej wysłać mejlem skany swoich wyników badań i karty zaleceń z poprzedniej wizyty. Wszelkie zalecenia i ewentualne skierowania zostaną przesłane pocztą email lub przez komunikator (Messenger, WhatsApp). Potrzebne recepty zostaną wystawione elektronicznie i wysłane do pacjenta SMS-em lub mejlem. W wyjątkowych sytuacjach jeśli lekarz widzi taką konieczność, możliwe jest także uzyskanie kilkudniowego zwolnienia z pracy.

Rozliczenie za konsultację możliwe jest przelewem na konto, kartą płatniczą (płatność zdalna) lub na życzenie wystawiam fakturę z linkiem do płatności elektronicznej.
Koszt konsultacji nie ulega zmianie. W tytule przelewu proszę napisać - "za konsultację"
Wszelkie pytania dotyczące tej formy konsultacji proszę kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajmy wszyscy o dezynfekcji rąk, zwłaszcza po wizycie w przychodniach i miejscach publicznych.
Życzę wszystkim zdrowia - Waldemar Rybiński