WAŻNY komunikat!  Działanie gabinetu w sytuacji epidemii KORONAWIRUSA
kliknij aby zobaczyć komunikat

o mnie

Nazywam się Waldemar Rybiński ur. 05-07-1968
Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 1993 roku.
Posiadam dwie specjalizacje - interna i medycyna rodzinna - oraz szereg umiejętności medycznych:

Posiadam 20-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowałem zarówno na oddziale internistycznym w szpitalu, jak i w pogotowiu ratunkowym oraz poradni dla dorosłych. Po reformie służby zdrowia, pod koniec 1999 roku, założyłem własny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i pracowałem w nim jako lekarz rodzinny, oraz stosowałem komplementarne metody leczenia.

Badania USG wykonuję od roku 2000. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego uzyskałem dwa lata później. 
Pracowałem w Zakładzie USG II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz przez 4 lata prowadziłem zajęcia ultrasonografii praktycznej jako konsultant w Roztoczańskiej Szkole USG, ucząc innych lekarzy sztuki prawidłowego wykonywania badań.

Moją pasją jest medycyna holistyczna (zintergowana). Hołduję zasadzie łączenia najlepszych cech medycyny akademickiej i komplementarnej. Od lat stale poszerzam swoją wiedzę w różnych dziedzinach medycyny. Ukończyłem krajowe i międzynarodowe kursy homeopatii i homotoksykologii, akupunktury, chomeosiniatrii, izopatii i terapii neuralnej. Jestem jednym z niewielu lekarzy w Polsce z umiejętnością oceny żywej kropli krwi w mikroskopie z ciemnym polem widzenia (DFM), potwierdzoną dyplomem uczelni medycznej.

Ostatnie lata poświęciłem zgłębianiu medycyny ortomolekularnej i żywieniowej. Jestem gorącym zwolennikiem czystych nowoczesnych suplementów diety. Tak więc do pierwszego głównego filaru leczenia czyli detoksykacji (opartej na teorii homotoksyn dr Reckewega) dołączyłem "drugą nogę" czyli odżywienie za pomocą diety oraz zindywidualizowanej suplementacji.

Więcej informacji o mnie znajdą Państwo tutaj 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu na konsultacje z zakresu medycyny akademickiej, komplementarnej oraz prawidłowego odżywiania.

 

Waldemar Rybiński